20 Mar 2012

Mehmet Erdem'in "Hakim Bey" Adlı Şarkısına Klip Sürprizi

,
Leyla ile Mecnun dizisine yaptığı müziklerle ses getiren ve internet ortamında şarkıları büyük ilgi gören Mehmet Erdem, Mart ayında kendi albümünü çıkaracağını duyurarak hayranlarını sevindirdi. “Hakim Bey” adlı çıkış şarkısına çekilen klip ise bir o kadar ilgi göreceğe benziyor!

Uzun yıllardır farklı projelerle müzik dünyasının içinde yer alan Mehmet Erdem, son dönemin en sevilen dizilerinden “Leyla ile Mecnun”un da müziklerini yapıyor. “Deli Deli Olma” adlı filme Özgür Akgül ile beraber yaptığı müzikle “Altın Portakal Film Festivali”nde “En İyi Film Müziği” dalında ödül alan Mehmet Erdem, kariyeri boyunca yaptığı film ve dizi müzikleriyle isminden sıkça söz ettirmiş bir sanatçı…

Etkileyici sesiyle Leonard Cohen’e benzetilen sanatçı, şimdi de kendi albümüyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Şimdiden kendine özel bir takipçi kitlesi yakalamayı başaran Mehmet Erdem’in, sözü ve bestesi Sezen Aksu’ya ait olan “Hakim Bey” adlı parçasını dinleyebilirsiniz. Yakın zamanda aynı parçaya çekilen sürpriz klibi izliyor olacağız. Mehmet Erdem’in kendine has vokaliyle Türk Pop müziğine yeni bir heyecan katacak olan albüm, Mart ayı içerisinde raflardaki yerini alacak.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 yorum yapılmış :)

20 Mart 2012 17:59

ilk zülfü lüvaneli'den dinlemiştim..mühim bi şarkıdır:)arkadaş da güzel söylemiş..yolu açık ola..

20 Mart 2012 19:52

=)

21 Mart 2012 18:59

TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM
ÇOK HOŞ PAYLAŞIM
BEKLERİM
:)))))

Adsız
7 Nisan 2012 19:43

güzel yorumlamış mehmet erdem

Yorum Gönder

isviçreli bilim adamları ve troll'ler yazamaz.

 

copyright © 2012 yorumum geldi!
google bing yahoo yandex blogger alexa bloggers google chrome