En iyi online iddaa oynama siteleriŞöyle bir incelediğimizde, legal olarak oynanabilen fakat hepsinin ortak özelliği kredi kartı ile para aktarımı olmayan sitelerdir. Ben size beş tanesinin kısa analizini yapacağım. İşte en iyi 5 iddaa sitesi;

İddaa Siteleri
5.Oley.com
4.Misli.com
3.Bilyoner.com
2.Nesine.com
1.Tuttur.com

Son performanslarına, kullanışlılığına, kampanyalarına, ziyaretçi kalitesine bakılacak olursa bu alanda bence en iyi site Tuttur.com'dur. Bilyoner ve Nesine ne kadar bu işin öncülüğünü yapmış olsa dahi, Tuttur kalitesini ortaya koyarak rakiplerinden bir adım öne geçmiştir.


oley.com logo


5. Oley.com, daha çok yeni bir site, sizinde medyada görmüş olabileceğiniz üzere NTV Spor kaynaklı bir iddaa sitesidir. Sitenin logosu ne kadar sempatik olsada eksiği çoktur.
misli.com logo
4. Misli.com, aslında kaliteden ödün vermeyen bir site lakin anlaşılması diğerlerine gör zor içerik yapısı ile geri planda kalan bir iddaa sitesi.bilyoner.com logo
3. Bilyoner.com, online iddaa sektörünün kurucusu diye hatırlıyorum, en azından benim için o kadar eski bir iddaa sitesi. Kendi kalıcı kitlesini oluşturmuştur, yeşil ana temasıyla, kullanışlı fakat üye girişi için akılda tutulması zor Bilyoner No'ları dayatarak bilinçaltında biraz zorlayıcı bir iddaa sitesi olarak kalmıştır.

nesine.com logo
2. Nesine.com, kullanışlı, anlaşılması kolay, para yatırma işlemlerinin hemen hemen her türünü destekleyen çok sosyal bir iddaa oynama sitesi. Ön ödemeli telefon hatlarıyla hesaba para yüklenebiliyor.


tuttur.com logo
1. Tuttur.com, Hem kullanıcı dostu içeriğiyle, temasıyla, anlaşılır görselleriyle ve kupon yapmanın en kolay olduğu iddaa sitesidir. Para yatırma işleminde her türlü yöntemi desteklemektedir. Ancak hepsinde olduğu gibi kredi kartıyla yükleme yapılmıyor. Para aktarmanın bir kolay yoluda faturasız hatlarla hesaba yüklenilen para. Ama sadece faturasız hatları kabul ediyor. Tavsiye edilir.

En iyi bet siteleri;

Umarım faydalı olmuştur.
Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , ,


6 yorum:

 1. yeni yeni bir sürü iddaa sitesi çıkmış bir ara onlara da bakın. çok iyileri var aralarında.

  YanıtlayınSil
 2. oynamak için telefona para yüklemek yeterli mi

  YanıtlayınSil
 3. @Adsız evet, telefondan hesaba yükleme yapılabilen iddaa siteleri mevcut.

  YanıtlayınSil
 4. Legal olanlarda pek para ve seçenek yok malesef..

  YanıtlayınSil
 5. pekı para cekmek kolaymı bunlarda

  YanıtlayınSil
 6. Bankalarda Temerrüde düşmüş, icralık borçlarınız için lütfen beni arayın.
  Bankalar ve Varlık şirketleri, devredilmiş borçlarınız için astronomik rakamlar talep etmektedirler.
  Sizi sıkıştıran avukatlara, Varlık şirketi elemanlarına kulak asmayın . Avukatlarla pazarlık edip birbirinize girmeyin , çünkü borç indirim yetkileri ya çok azdır yada yoktur.
  Direk alacaklı olanla işimizi çözümleriz tam yetki her zaman onlardadır.
  Kaç para kar ettiğinizi görün ,
  BU ASTRONOMİK RAKAMLARI ÖDEMEYİN ÖDEYECEĞİM DİYE TAAHÜTTEDE BULUNMAYIN.

  Banka borçları; Haciz işlemlerine başlanmış, Temerrüde girmiş, Tüm kredi borçlarınız.
  A- Kredi kartları, Tüketici kredileri, ipotekli Gayrimenkuller, Ticari Krediler , varlık yönetimlerine devredilmiş borçlarınız. v.b

  Türkiye ‘nin neresinde olursanız olun,
  Önce irtibat kurun sıkıntınızı dile getirin, ALTERNATİF ÇÖZÜM YOLLARI bulunur.

  İlgili : Hakan Kara
  E POSTA: smmankara1@gmail.com

  YanıtlayınSil

İsviçreli Bilim Adamları ve Troll'ler yazamaz.