Bitenekadar.com Online Kazanç Ortaklığını Duyurdu


Reklam görüntüleme veya tıklama başına yapılan ücret yerine, sizin yayınladığınız reklamlardan üye olanların yaptığı ilk alışverişten %15 devam eden 1 yıl boyunca ise yine aynı üyelerin yaptığı bütün alışverişlerden %2 komisyon olarak duyuruldu.

Kısaca özeti bu şekilde. Küçük kitlelere hitap eden ve günlük hiti az olan web site sahiplerine ve blogculara önermiyorum. Kazanmak imkansız gibi bir şey. :)

İşte ayrıntılar;


1 Yıl devam eden Satış Kazancı
Reklamınızdan gelip, alışveriş yapan üyemizin, 1 yıl boyunca yapacağı tüm alışverişlerden de kazanamaya devam edeceksiniz.
% 15 Hoşgeldin Komisyonu
Web sitenizin içerik sayfalarında yayınlayacağınız Bitenekadar'a ait ürün linklerine veya reklamlarına, kullanıcılarınız tarafından yapılan tıklama sonrası gerçekleşecek ilk satış üzerinden % 15 komisyon. Üstelik satış tutarı limiti gözetmeksizin.
Satış Başına Kazanç
Aynı üyenin ilk alışverişinden %15 ve 1 yıl boyunca her alışverişinin tutarının %2 si kadar koşulsuz komisyon
Kazancınız nakit ödenir
Eğer bireysel site sahibi iseniz, iş ortaklığı programı minimum ödeme limitini aştığınızda, sizin talimatınızla kazancınız bize bildirdiğiniz banka hesabınıza, ilgili stopaj vergisi kesildikten sonra nakit olarak yatırılır.
Dinamik ürün içeriği ve ürün çeşidi
Web sitenizin içeriği veya iş modeliniz ne olursa olsun, Bitenekadar size uygun içerik sağlayacaktır. Her geçen gün artan ürün çeşidi ile her kesimden kullanıcıya hitap edecektir.
Sitenize uyumlu, özelleştirebildiğiniz reklamlar
Web sitenizi kendi iş dalınıza ve zevkinize göre tasarladığınız için, biz de iş ortaklığı reklamlarını sitenize uygun hale getirebilmenize olanak sağlamaktayız.
Kaliteli servis ve yönetim
Bitenekadar iş ortaklığı ekibi, sizin en etkili ve en karlı şekilde programdan faydalanmanız için fikir ve önerilerinizi değerlendirecektir.
Katılmaya Hazırmısınız
Sadece 2 dakikanızı alacak, başvuru formu sonrası, kazanmanın bu kadar kolay olabileceğine sizde inanmayacasınız.

Yine de siz bilirsiniz diyerek linki veriyorum, buyrun: Buradan.
Etiketler:
,


0 yorum:

Yorum Gönderme

İsviçreli Bilim Adamları ve Troll'ler yazamaz.