En Yaratıcı Anneler Günü Hediyesini mi Arıyorsunuz?

Anneler Günü’nün en yaratıcı hediyesini aramanıza artık gerek kalmadı. Vestel'in bu yılki Anneler Günü’ne özel tasarladığı Anne Bak N’aptım Facebook uygulamasıyla, annenizin sevinç gözyaşları garanti :)

Malum, sosyal medyanın popülerliği arttıkça, “kaç yaşında olursa olsun, yeter ki gözümün önünde olsun” diyen annelerimiz, Facebook’ta da “arkadaşımız” oldular. Bir hesap açar açmaz da genelde yaptıkları ilk iş, profil ya da kapak fotoğraflarına biricik evlatlarının resimlerini koymak oluyor.

İşte buradan yola çıkan Vestel, Facebook sayfasındaki Anne Bak N’aptım uygulaması ile kullanıcılara, Anneler Günü’nü Facebook’ta “anne stili” kutlama şansı veriyor.  Vestel'in bu uygulamasıyla, Anneler Günü kutlamanızı Facebook kapak resminize taşıyıp, annenize olan sevginizi dünyaya ilan edebiliyorsunuz. İsterseniz kendi annenizin fotoğrafını şablonlara yerleştirerek kendinize özel bir tasarımla, isterseniz de önceden hazırlanmış tasarımlardan birini kullanabiliyorsunuz.


Üstelik, annesi için tasarım yapanlar çok özel bir indirime de hak kazanıyor. Bu Anneler Günü’nde annesine en yaratıcı hediyeyi vermek isteyenler buraya:

http://gid.io/AnneBakNaptim

Bir bumads advertorial içeriğidir.
Etiketler:
, ,


1 yorum:

  1. Bence anneler günü için daha çok sağlık kampanyalarına bakmalıyız. Mesela ben araştırdım anneler günü ile ilgili ne tür kampanyalar var. Dünyagöz Hastanesi'nin anneler günü için başlatıp bütün mayıs ayı boyunca devam ettirdiği bir kampanyası var. Bu kampandadan yararlanmak için kendi facebook sayfalarında bir uygulama koymuşlar. Uygulamaya katılanlara sürpriz hediyeler veriyorlar. Bakın uygulamanın linkide şu: http://www.facebook.com/dunyagoz/app_166840543445560

    YanıtlayınSil

İsviçreli Bilim Adamları ve Troll'ler yazamaz.