Yayınlanması Yasaklanacak Kitap


1.gün

Bu gece yazıyor olmak dünyanın en anlamsız işi gibi.

Neyse ki yemeğim gelecek birazdan. Afiyetle yedikten sonra güzel bir uyku çekeceğim. Ve uykumun en güzel yerinde kalkıp, beni bunca nimetle donattığı için O’na teşekkür edeceğim.

Sonra tekrar uyurum. Uyanabilirsem eğer kalkar okuluma giderim. Hayatıma kaldığım yerden devam ederim.

Peki ya hayatına kaldığı yerden devam edemeyenler?

Düşünsene yarın hayatına başka birisi olarak devam ediyorsun. Başka birinin bedeninde uyandığını düşün. Ve bir başkasıda senin bedeninde hayat buluyor. Enteresan mı sadece?

Ağbi düşünsene yarın ajdarsın. Öbürsü gün fatih ürek. Sonra bülent abila. Enson murat çin. Allah korusun.

Ama ben bundan bi kitap çıkarırım. Üstüne bir de film. Tam illüminati. Oç.ları.

Hayatım boyunca hiçbirşey belki bu kadar midemi bulandırmamıştı.

Yahu bir dakika! Midemi bulandıranın illuminati olduğunuda nereden çıkarıyorum.  İki insanı çıkardım bugün hayatımdan. Onlar bulandırıyo olmasın midemi. İlluminati ile aynı güne denk geldiler ondan olsa gerek. Neyse yemeğim gelmek üzere kaçtım fbiao^^

2. gün

Yemeğim geldi. Yedim ve üzerine sigaramı içtim. Yapacak hiçbirşey yok diye yazıyor olmam gerçekten koyucu. Neyse hollywood tarafından çekilmesi muhtemel film senaryomu yazmaya devam edeyim.

O gün sabah uyandığında kendi bedenindeydi. Görünürde bir değişiklik ya da terslik yok gibiydi. Ama ya ruhu?

His dünyası gevşemişti. Daha rahattı o sabah. Aceleye getirmedi hiçbir işini. Rahat davrandı. Sonra başa sardı.

Dün, gün boyunca yaşadığı onca şeyi aklına getirdi. Surat ifadesi değişti. Bozulmuş gibiydi. Sonra güldü. Değişen ruh haline aldırmadan işlerini halledip okuluna gitti.

Yazılamayan bir kitap daha burada bitti.

Hacı çok zahmetli bea kitap yazmak. Öle filmi izleyince felan bunu bende düşünürüm, bu ne la çok sıradan felan diyoruzz ama yiyosa üşenme de yaz.

Senarist olmaz benden onu anladım. Konudan sapıyorum bir kere. Anlatmak istediğim şeyi unutuyorum. Çorabımın diğer tekini ararken somgül karlının sütyensiz göğüslerini buluyor gibiyim.

Gecenin bir vaktinde yapacak bir şey bulamadığı için senaryo yazan adam isimli kitabın 2. sayfasınıda yazmış bulundum. nihahaha.
+ iğrancim berkcaaan.


Etiketler:


0 yorum:

Yorum Gönderme

İsviçreli Bilim Adamları ve Troll'ler yazamaz.