Kupon Kullan Kârlı Çık!

indirim kuponu
Kupon Sihirbazı
Evet, konumuz ''İnternet üzerinden alışverişte indirim kuponu kullanmak.'' Okuyucularımın da ilgisini çekeceğine inandığım faydalar sunuyor. O yüzden uzatmadan kısaca özetleyeceğim ve bilinmeli ki bu post asla bir karşılık için yapılan reklam değildir.

Bildiğiniz gibi artık online alışveriş hemen hemen internet kullanan herkes tarafından deneniyor, hatta alışkanlık haline geliyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmayan yoktur, varsa da hata yapıyordur. Çünkü bir çok fırsata internetten kolay ve hızlı şekilde erişebilmek mümkün.

Tabi yüzlerce olan e-ticaret sitelerinin aralarındaki rekabetten bahsetmiyorum bile. Bu rekabet her zaman tüketiciye fayda sağlar.

Bu tarz alışveriş siteleri diğer sitelere fark atabilmek için, yer yer kampanyalar yapar, ödüller dağıtır, çekilişler falanlar filanlar, maksat daha çok marka bilinirliği ve müşteri devamlılığı.
Peki biz ne yapacağız? Bu sitelerin rekabet ve müşteri çekmek için sunduğu fırsatları yakalayacağız, yani kuponlarını kullanacağız!

Misal, neden %25 indirimli satın almak varken fazladan ücret ödeyesin ki?
Evet haklısın dediğinizi duyar gibiyim, o zaman ve bundan sonra online alışveriş yapmadan önce mutlaka ama mutlaka indirim kuponu araştırması yapın internette.
En basiti ürün satın almak istediğiniz site için Google amcada bir araştırma yapabilirsiniz. :)

Türkiye'de daha "indirim kuponu" kullanarak online alışveriş yapma alışkanlığı edinilmedi,
ve akıllı tüketici olmak için bizim gibi blogların bu konuda tüketiciye çok fayda sağlayabileceğini düşünüyorum. İnsanlar online alıveriş yapmadan önce eğer indirim kuponu araştırması yaparlar ise, hiçbir extra koşula katlanmadan daha ucuz alışveriş yapma fırsatı bulabiliyorlar. Bu konuda yakın zamanda Amerika ve İngiltere gibi ülkemizin de bilinçleneceğine inanıyorum, ve bu nedenle Kupon Sihirbazı sitesini tanıtıyorum.

Mesela ben,  Kupon Sihirbazı'nın Modagram için verdiği;50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL indirim kuponunu çok tatminkar buldum. Tıklayın siz de kullanın.

Kısacası dostlar, alışveriş yapmadan önce indirim kuponu araştırması yapın ve boşu boşuna fazla ödemekten kurtulun. Üstelik verilen kodlarla yapılan indirimler gerçekten tatmin edici miktarda.

Kupon Sihirbazı'nın değerli kuponlarını kaçırmamak için sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

https://twitter.com/kuponsihirbazi
https://www.facebook.com/kuponsihirbazi

Herkese bol şans, iyi alışverişler!

Şöylede bir konu üzerinde durmuştum, belki ilginizi çeker; İnternetteki Sen ve Sosyal CV'niz


Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , ,


1 yorum:

İsviçreli Bilim Adamları ve Troll'ler yazamaz.